DNP fotokiosek – pronájem

Spojením minipočítače s 11,6“ dotykovým displejem a nejmodernější tiskárny společnosti DNP vznikl nejkompaktnější fotokiosek na trhu. Speciální verze softwaru DiLand s názvem SnapLab+ nabízí nepřeberné možnosti úprav fotografií a produktové portfolio tak, aby naplno využil možností připojené tiskárny DNP DS620.

Profesionální japonská termosublimační tiskárna DNP DS620 s tiskovým centrem SnapLab+ se velmi dobře hodí k tisku přímo na firemních akcích, teambuldingových akcích, svatebních oslavách, plesech a při různých kulturních příležitostech.

Fotografie je možné automaticky tisknout včetně graficky upravené informace o místu a datu konání akce s možností umístění loga vaší společnosti nebo je možné tisknou s dekorativním rámečkem např. s firemními barvami a podobně.

Účastníci při těchto akcích pořídí velké množství fotografií svými mobilními telefony. A hned si je také přímo na místě mohou vytisknout a odnést si například společné fotografie s kolegy nebo přáteli.

Velkou výhodou je přímé, jednoduché a rychlé propojení mobilních telefonů přes vestavěnou wifi-síť nebo prostřednictvím kabelu (Android, Apple). K dispozici jsou také USB 3.0 vstup a sloty pro různé varianty paměťových karet (xD, MicroSDXC, SDXC, CF/UDMA, M2, MS/DUO), které mohou využít i fotografové s klasickými fotaparáty nebo kompakty.

Fotografie jsou nejen kvalitně vytištěné s reálným podáním barev  dle zaslaných dat, ale zároveň povrchová úprava finálního tisku je dlouhodobě stálá a ideální pro uložení do fotoalb. Navíc díky této povrchové úpravě není výsledná fotografie náchylná k „přilepení se“ k materiálu fotalb a dá se tak kdykoliv z fotoalba vyjmout.

Tištěné fotografie lze tisknout s povrchem lesk, polomat a mat.

Formát tisku fotografií:

Kromě obvyklých formátů 10×15, 15×15, 15×20, jsou také k dispozici  panoramatické formáty, a to malé panorama 15×36 a velké panorama 15×52.

Doplňkové služby:

Možnost pronájmu s obsluhou nebo bez obsluhy. U varianty bez obsluhy je nutné základní proškolení v ovládání.

Možnost zapůjčení stojanů pozadí, případně osvětlení.

S obsluhouBez obsluhy
Cena pronájmu16.000,- Kč10.000,-Kč
Kauce0,-Kč10.000,-Kč
Doprava9,-Kč / km9,-Kč/km
Pozadí (stojan)v ceně
Osvětlenív ceně
Fotografie v rámci pronájmu v ceně varianta 1400ks 10×15
Fotografie v rámci pronájmu v ceně varianta 2200ks 15×20