DNP – tisk fotografií

Mám pro Vás několik možností, jak spolu můžeme tisknout Vaše fotografie:

  1. Prostřednictvím tohoto objednávkového formuláře, kde naleznete detailní informace jak mi data k tisku zaslat a další informace k platbě a dodání vytištěných fotek.

2. Pokud si o tisku potřebujete promluvit a chcete se dozvědět něco více než je zde uvedeno, můžete mi samozřejmě zavolat nebo napsat přes WhatsApp na číslo 605282951.

3. Pokud nejste zkušení v posílání fotografií k tisku, ať už z mobilního telefonu nebo z počítače, není žádný problém, naložím tiskárnu do auta a přípravu a tisk společně provedeme u Vás. Tuto službu poskytuji v okruhu do 10km od Nové Paky zdarma. Jste-li z větší vzdálenosti, počítejte, prosím, s cestovným 9,-Kč/km. Zavolejte mi nebo napište SMS nebo přes WhatsApp na číslo 605282951. Určitě se domluvíme 🙂

Technické informace o tisku: 

Tisk probíhá na profesionální japonské termosublimační tiskárně DNP DS620. Fotografie jsou nejen kvalitně vytištěné s reálným podáním barev  dle zaslaných dat, ale zároveň povrchová úprava finálního tisku je dlouhodobě stálá a ideální pro uložení do fotoalb. Navíc díky této povrchové úpravě není výsledná fotografie náchylná k „přilepení se“ k materiálu fotalb a dá se tak kdykoliv z fotoalba vyjmout.

Tištěné fotografie lze tisknout s povrchem lesk, polomat a mat. Výběr záleží na preferenci zákazníka.

Formát tisku fotografií a ceny:

Kromě obvyklých formátů 10×15, 15×15, 15×20, jsou také k dispozici  panoramatické formáty, a to malé panorama 15×36 a velké panorama 15×52.